پس از یک سال وقفه؛

سومین کارگاه آموزشی اینترنت و موبایل برگزار شد +گزارش تصویری

سومین کارگاه آموزشی اینترنت و موبایل در گراش برگزار شد.

به گزارش رویدادشهر، سومین کارگاه آموزشی یک روزه اینترنت و موبایل در دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی تاریخچه موبایل، امنیت شبکه، معرفی نرم افزار، معرفی سایت های مفید از جمله مباحثی بود که مطرح شد. این کارگاه آموزشی به همت شرکت رایانت، هرمز کامپیوتر، شهر ارتباطات گراش (اچم نت) و بنیاد علمی نوآوران گراش از ساعت ۱۸ لغایت ۱ بامداد ادامه دارد.

سالن سلف سرویس دانشکده علوم پزشکی گراش مهمان بیش از ۱۵۰ نفر از علاقه‌مندان است.

مصطفی نصرتی در وبلاگ خود نرم‌افزارهای معرفی شده در این کارگاه و پاورپویت‌های آموزشی را  در دسترس علاقمندان قرار داده است.

 

گالری عکس

گالری عکس9 عکسنوشته شده توسط يعقوب وفائي‌فرد در پنج شنبه, ۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۹:۵۸ ب.ظ

۳ نظر

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. +2

  با سلام و خسته نباشید… کارگاه خوب بود ولی مشکلاتی مانند گرما رو داشت و اینکه صدا به ردیف آخرنمیرسید و بهمین دلیل همه سرگرم صحبت کردن بودن و اینکه مطالبی که بصورت پرژکتور توضیح داده میشد هم اندازه تصاویر خیلی کوچک بود وهم فونت به رنگ قرمز و کوچیک نوشته بود که اصلا خوانایی نداشت و باعث بی حوصلگی شد…..

 2. +6

  مطالب آموزشی و برنامه های معرفی شده در سومین کارگاه یکروزه اینترنت و موبایل ، ۳۱ تیر ۱۳۹۲ در وبلاگ و لینک زیر قابل دریافت و استفاده می باشد.

  http://cafenetgerash.blogfa.com/post/6

 3. 0

  از این بیشتر انتظار میرفت که مطالب بهتر و مفید تر باشد خیلی مباحث پیش پا افتاده بود تمیدوارم که که دوره چهارم با آمادگی بیشتر و مطالب بهتر برگزار بشه.منتظریم. یا حق

  1. +3

   یکی از پیشنهادهای من به آقای خواجه پور تخصصی تر برگزار شدن دوره بود که اعلام کردن بدلیل عمومی بودن کارگاه باید مطالب زیاد تخصصی نباشه.
   امید میره در سالهای آینده در کنار مطالب عمومی ، مطالب تخصصی تر نیز کار شود.

نظر -49 - 0 از 3اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه