اولین جلسه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گراش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری گراش، در این جلسه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین خوشنویس رییس ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان فارس، امام جمعه، فرماندار، و دیگر مسوولین این ستاد در شهرستان گراش برگزار شد، دستورالعمل ها و شرح وظایف معاونت ها و کمیته ها مشخص و به حاضرین ابلاغ گردید.

فرماندار شهرستان گراش در این جلسه ضمن تشکر از حضور رییس ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان در شهرستان ولایت مدار گراش، بر لزوم تشکیل این ستاد تاکید و از مسوولین مربوط خواست تا با جدیت و توان مضاعف در جهت احیا این نهاد که از یادگاران معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) گام بردارند.

مهندس خواست خدایی همچنین بر اهمیت بستر سازی و تبلیغات لازم در سطح شهرستان تاکید و با توجه به هجمه وسیع تهاجم فرهنگی دشمنان نظام جمهوری اسلامی از راه های گوناگون از مردم و بویژه معلمان مدارس خواست تا ضمن آگاهی و آموزش لازم  از مجریان طرح تذکر لسانی باشند.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین خوشنویس رییس ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان فارس نیز پیرامون رسالت این ستاد و لزوم تشکیل ستاد در شهرستان های جدیدالتاسیس تاکید و از مردم و مسوولین شهرستان گراش خواست تا ضمن بالا بردن آگاهی خود زمینه ساز و مجری طرح تذکر لسانی در این شهرستان ولایت مدار باشند.

همچنین حجت الاسلام والمسلمین حلاجی امام جمعه گراش نیز ضمن ابراز خشنودی از تشکیل این ستاد در شهرستان گراش تصریح کرد اخیرا شاهد افزایش فعالیت عناصر پدیده خطرناک فرقه های ضاله هستیم و ابراز امیدواری کرد با تشکیل این ستاد و هماهنگی با دستگاه های امنیتی مربوط شاهد جلوگیری از فعالیت  و برخورد قاطع با عوامل این فرقه ها در سطح شهرستان باشیم.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در دوشنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۶:۲۷ ب.ظ

۲ نظر

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    انشاءاله با تشکیل این ستاد و همت و کمک مردم هرچی فرقه ی الکی تو شهرستان وجود داره از بین بره.
    به امید گراشی یکپارچه شیعه و متحد!

  2. 0

    با سلام”امیدواریم هر چه زود تر گشتهای ارشاد امر به معروف و نهی از منکر سپاه را اندازی بشه”
    انشاالا…….!

نظر -49 - 0 از 2اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه