هشدار به مسوولان امنیتی و سیاسی؛

سایت‌های لاری تحریک مردم را کلید زدند

برخی سایت‌های شهر لار بار دیگر تحریک مردم را برای حضور در خیابان‌ برای ایجاد نامنی و تکرار غائله سال ۸۸ را کلید زدند.

به گزارش رویدادشهر، سایت صحبت‌نو لار در مطلبی به قلم صدرا جعفرپور با عنوان «بار دیگر نوبت به مردم رسیده» مردم را برای آن‌چه دفاع از مصوبه دولت در ارتقای دو اداره در این شهرستان خوانده می‌شود، تحریک کرده است.

در بخشی از این یادداشت آمده است: «باز نوبت مردم است تا از حقی که به واسطه تلاش مردمانش از نماینده شان در مجلس گرفته تا کسبه و کارگر و کارمند به دست آمده دفاع کنند و بار دیگر فریاد حق خواهی سر دهند.»

این درحالی‌ است که دکتر موسوی نماینده مردم لامرد و مهر در جلسه شورای اداری شهرستان لامرد، از مغایرت قانونی مصوبه هیئت دولت در خصوص استقرار اداره کل جهاد کشاورزی جنوب فارس و اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب فارس به مرکزیت شهرستان لار خبر داده بود. به گفته دکتر موسوی مغایرت قانونی این مصوبه توسط هیأت بررسی و تطبیق مصوّبات دولت با قوانین احراز گشته است.

گویا صحبت‌نو قصد دارد همانند سال ۸۸ در قضیه ارتقای گراش به شهرستان، با تحریک مردم، ناامنی را در منطقه گسترش دهد.

در بخش دیگر این یادداشت نیز در جمله‌ای قابل تامل آمده است: «این مردم همان هایی هستند که با بزرگواری جدا شدن شهرستان های جدید از خاکشان را به نظاره نشستند و همزبانی و برادری و وحدت را بر خودخواهی و تعصب منطقه ای جنوب نشینشان ترجیح داده اند.»

این درحالی‌ست که با اعلام خبر ارتقای شهرستان گراش در بهمن سال، با میدان‌داری برخی بزرگان این شهرستان و ایجاد جو روانی توسط سایت‌های این شهر، اغتشاشی ایجاد شد که با ورود یگان ویژه نیروی انتظامی این مسئله فیصله یافت.

از محل برگزاری نماز جمعه شهر لار نیز خبر می‌رسد که شخصی با هیجانی زیاد بیانیه‌ای را از پشت میکروفون نماز جمعه قرائت و دولت را تهدید کرده است. بنا به نوشته صحبت‌نو در بخشی از این بانیه آمده است: «ما مردم لارستان با تبعیت از مقام معظم رهبری ضمن تشکر از دولت انقلابی و خدمتگزار تا اجرایی شدن مصوبه قانونی دولت، آرامش خود را حفظ خواهیم کرد. در غیر اینصورت یعنی اگر خدای نکرده عده‌ای قلیل بخواهند با کارشکنی و فتنه گری این مصوبه دولت را نقض کنند ساکت نخواهیم بود…»

نوشته شده توسط رویداد شهر در جمعه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۶:۴۰ ب.ظ

۴ نظر

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. +11

  معلومه که ضربات کاری بوده وحضرات به ماتم فرو رفته اند.

 2. -8

  حالا کجاشو دیدی ..مگه الکی مصوبه لغو بشه؟؟؟؟؟!!!!..فکر می کنی مردم هم نگاه می کنند

 3. +2

  این اسرائیل که در اختشاش کردن خودشون رو معروف کردن

 4. +3

  […] ضمنالاری۸۸ شماهم فکرنکن ایندفعه هم یگان ویژه وایمیسته ونگاهتون میکنه.یادتون باشه اون دونفری که بهشون مینازیدیدمردند.

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه