بدهی، جایگاه CNG گراش را به تعطیلی کشاند

بنا به گزارش روابط عمومی شهرداری گراش، جایگاه CNG گراش به دلیل عدم همکاری اداره ی گاز شهرستان گراش از خدمات رسانی به همشهریان بازماند. اداره ی گاز شهرستان گراش با وجود پرداخت ۶۰ درصد هزینه ی گاز از طرف شهرداری اقدام به قطع گاز این جایگاه نموده و این در حالی است که اداره ی گاز مبلغ یک میلیارد و ششصد میلیون تومان بابت آسفالت کندوکاو و حفاری های شرکت گاز به شهرداری گراش بدهکار است. جایگاه  CNG  تا زمان وصل دوباره ی جریان گاز تعطیل می باشد.

رویدادشهر: این در حالی است که خندان رئیس اداره گاز گراش در گفتگو با رویداد شهر از بدهی ۹۴ میلیون تومانی شهرداری به اداره گاز خبر داد . همچنین خندان در قسمت دیگری از سخنان خود گفت: بنا به گفته مسئول خزانه داری اداره گاز استان، کلیه بدهکاری های اداره گاز گراش به شهرداری تسویه شده است و تا زمانی که شهرداری بدهی ۹۴ میلیون تومانی خود را به اداره گاز پرداخت ننماید ، جایگاه CNG همچنان تعطیل خواهد ماند.

قابل ذکر است جایگاه CNGاوز هم بدلیل بدهی تعطیل می باشد.

رویدادشهر منتظر و آماده انتشار جوابیه دو طرف می باشد.

نوشته شده توسط احمدرضا خودکامه در سه شنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۷:۳۲ ب.ظ

۴ نظر

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. 0

  چرا عکس از جای دیگه اینجا انداختین مگه نمیتونستین یه عکس از خود جایگاه CNG گراش بزارین…
  با این هزینه گران گاز سی ان جی باید جایگاه های سی ان جی ورشکسته بشن چون کسی نمیره دیگه گاز بزنه… من خودم قبلا هفته ای ۲ بار می رفتم گاز بزنم ولی الان ماهی ۱ باز هم نمیرم برای گاز زدن… تا قیمت گاز سی ان جی نیاد پایین تمام شهرها دچار این مشکل خواهند بود و تعطیلی روی شاخشه…

 2. 0

  آقا مردم چه گناهی کردن؟
  این جور که نمیشه مردم بخاطر جر و بحث های اداره گاز و شهرداری این وسط بسوزن!
  آقای شهردار و رئیس اداراه گاز، تکلیف مردم را مشخص کنید…تکلیف مردم الان چیه؟ برن لار؟

 3. 0

  دولت باید برای این مشکل یه فکر اساسی بکنه وگرنه جایگاههای دیگه ای هم که تا حالا سر پا موندن تعطیل میشن

 4. 0

  میگم اصلادقت کردین.که وقتی واسه رفتن شیراز.ازگراش گازبزنین بیشتروقتها۴۰کیلومترمونده به جهرم گازتون تموم میشه درحالیکه کولرخودروهم خاموشه.ولی ازلارکه بزنیدکولرخودرو روهم بزنیدوقتی میرسی جهرم تقریباثلث باک(پارس)گازداری جالب اینکه مبالغ پرداختی هم یکسان بوده.وجالب تراینکه این اتفاق همیشه نمیفته یابهتربگم اکثرروزهامخصوصاروزهای تعطیل میفته.کسی پیدامیشه این معادله روحل کنه؟
  موندم دیگه چراواسه شهرداری نمیصرفه!!!!!!!!

نظر -49 - 0 از 4اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه