نتایج کنکور سراسری 92 اعلام شد؛

کنکوری‌ها در گراش چه کردند؟ / به‌روز می‌شود

نتایج اولیه آزمون سراسری ۹۲ صبح امروز، پنج‌شنبه ۱۰ مردادماه اعلام شد تا ۳۴۸ نفر از کنکوری‌های امسال در گراش، شاهد نتیجه‌ی تلاش‌های خود باشند.

به گزارش رویدادشهر، بر اساس آن‌چه در توسط کاربران سایت اچم‌نت نوشته شده است و اطلاعاتی که تا الان (ساعت ۲۱ روز پنج‌شنبه) به‌دست ما رسیده است، بهترین رتبه امسال به علی انصاری تعلق دارد. او که در مدرسه شهید بهشتی لار تحصیل کرده است، تواسنت رتبه‌ی ۶۴۶ منطقه دو در رشته ریاضی را به‌دست آورد. حمید یحیی‌پور دیگر سه‌رقمی گراش است. او رتبه‌ی ۷۵۵ تجربی در منطقه سه را ازآن خود کرده است. او تحصیلات متوسطه‌اش را در دبیرستان حضرت ولی‌عصر(عج) سپری کرده است.

بعد از سه‌رقمی‌ها، نوبت به چهار رقمی‌ها می‌رسد. مجتبی بنی‌اسدی رتبه ۲۸۹۶ در رشته تجربی منطقه سه را کسب کرده است. او دانش‌آموز دبیرستان سیدالشهدا(ع) بوده است. پس از او حمید باقرزاده با ۳۷۸۷ در منطقه سه قرار دارد. اون از دبیرستان ابدی و با رشته‌ی انسانی در کنکور شرکت کرده بود. محمد درستکار هم رتبه‌ی ۴۶۹۵ منطقه سه را در رشته‌ی تجربی کسب کرده است. او تحصیلات‌اش را در دبیرستان سیدالشهدا(ع) به پایان برده است.

عارفه رسولی‌نژاد نیز که در دبیرستان نمونه دولتی لار تحصیل کرده، در کنکور امسال رتبه‌ی ۵۴۹۵ منطقه دو را به دست آورده است.

در رتبه‌های زیر ۶ هزار، ۴ نفر دیگر هم به‌چشم می‌خورند که همه‌گی در رشته‌ی ریاضی منطقه سه پا به رقابت‌های کنکور گذاشته بودند. محمدحسن بلبلی با رتبه ۵۱۲۴، رضا بهزادی با ۵۱۹۷، حسین شمسی با ۵۲۸۰ و مصطفی شکاری با ۵۷۳۲ این جمع چهارنفره را تشکیل می‌دهند. بلبلی، بهزادی و شمسی دانش‌آموز دبیرستان ابدی بوده‌اند و شکاری هم در دبیرستان حضرت ولی‌عصر(عج) تحصیل کرده است.

محمد ناصری، مسوول نمایندگی کانون فرهنگی آموزش هم می‌گوید فاطمه بابری که امسال رتبه‌ی ۱۳ علوم انسانی را به‌دست آورده است عضو کانون فرهنگی آموزش گراش بوده است. بابری اهل سیرجان است.

احتمالا این اسامی همه‌ی سه رقمی و چهاررقمی‌های گراش نباشد؛ به‌خصوص این‌که اسم داوطبین دختر هم به چشم نمی‌خورد. در صورت افزایش تعداد رتبه‌های سه و چهار رقمی کنکور امسال، این نوشته به‌روز خواهد شد.

این اسامی افرادی است که رتبه زیر ۶ هزار را در کنکور سراسری کسب کرده‌اند.

نوشته شده توسط مهدی وفائی‌فرد در پنج شنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۵:۴۵ ب.ظ

۱ نظر

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 
  1. 0

    در اون پست اچم نت فقط رتبه های زیر ۶هزار بوده ودانش اموزان زیادی رتبه چهار رقمی بالای ۶هزار دارن
    رضا عباسی۷۰۰۰ تجربی۳
    حسین سبزواری ۸۹۰۰ریاضی ۳

نظر -49 - 0 از 1اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه