«انتخاب برتر»، انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۲

همایش مشاوره و انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۹۲ با عنوان «انتخاب برتر» ، یک‌شنبه و دوشنبه ۱۳ و ۱۴ مردادماه ۹۲ در دبیرستان سید‌الشهدا برگزار می‌شود.

به گزارش رویدادشهر، با اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال ۹۲، کانون فارغ التحصیلان سمپاد گراش با همکاری ستاد کنکور اداره آموزش و پرورش شهرستان گراش و کانون طه گراش در راستای افزایش آگاهی کنکوری‌ها نسبت به رشته‌های تحصیلی و دانشگاه‌ها و شهر‌ها، اقدام به برگزاری این برنامه کرده‌اند. ورود کانون فارغ‌التحصیلان سمپاد به این عرصه، نوید اجرای هرچه بهتر این برنامه نسبت به سال‌های قبل را می‌دهد.

به گزارش خبرنگار رویدادشهر، این برنامه هر ساله در گراش برگزار می‌شود اما امسال بصورتی منسجم‌تر و با حضور دانشجویان گراشی دانشگاه‌های کشور و با بهره‌گیری از نرم‌افزارهای انتخاب رشته و آمار قبولی‌های کنکور۹۱، جهت هدایت و راهنمایی هرچه بهتر کنکوری‌ها در انتخاب رشته به اجرا در خواهد آمد.

این جلسات مشاوره و انتخاب رشته در روزهای یک‌شنبه و دوشنبه مورخ ۱۳ و ۱۴ مردادماه از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در دبیرستان سید‌الشهدا واقع در بولوار معلم برگزار خواهد شد. ضمنا در اختیار داشتن کارنامه‌ی اولیه‌ی کنکور و یا اطلاعات داوطلبی مراجعه‌کنندگان الزامی می‌باشد.

لازم به ذکر است انتخاب رشته کنکور سراسری در تاریخ ۱۷ مرداد‌ماه۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش انجام گرفته و نتایج نهایی کنکور در نیمه دوم شهریورماه اعلام می‌گردد.

Entekhab-e-Bartar

نوشته شده توسط سعید عالمی در پنج شنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۵ ب.ظ

دیدگاه