دستگیری دو نفر از سارقین دزدی‌های اخیر گراش +عکس

دو تن از سارقینی که چندی پیش به منزل رحیمی در خیابان شهید مطهری گراش دستبرد زده بودند، دیروز در خرم‌آباد دستگیر شدند.

به گزارش رویدادشهر، سرهنگ کریمی‌راد، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان گراش، با اعلام این خبر به خبرنگار گریشنا گفت: «این سارقین که به همت و تلاش چندروزه‌ی ماموران نیروی انتظامی و پس از چند روز کمین در خرم‌آباد دستگیر شدند، امروز به فرماندهی انتظامی شهرستان تحویل داده شدند.»

این سرقت کم‌تر از یک‌ماه پیش رخ داده بود. ساعت ۷:۴۰ دقیقه عصر ۲۵ تیرماه، ۵ سارق در روز روشن با استفاده از غفلت صاحب‌خانه به منزل رحیمی واقع در بلوار کوثر، خیابان شهید مطهری، دست‌برد زدند و طلا و جواهرات و اشیای قیمتی را با خود بردند. این سارقین که به سلاح سرد مسلح بودند، با یک اتوموبیل سمند به رنگ نوک‌مدادی از محل گریختند. صاحب‌خانه که برای تعقیب آنها در جاده اوز تلاش کرده بود، موفق شده بود پلاک سمند را بخواند.

و همین شماره‌ی پلاک سرنخ اصلی در کشف محل اختفا و دستگیری سارقان بود. سرهنگ کریمی‌راد در این زمینه اظهار می‌کند: «طی تحقیقات گسترده، توانستیم با استفاده از شماره پلاک ماشین، محل اختفای سارقین را کشف کنیم؛ و با اعزام نیروهای انتظامی شهرستان گراش به این محل و طی یک عملیات مخفیانه، موفق شدیم دو تن از این گروه را دستگیر کنیم و به نیروی انتظامی گراش تحویل دهیم.» جانشین فرماندهی انتظامی گراش اضافه می‌کند: «تحقیقات برای به دام انداختن اعضای دیگر این باند نیز ادامه دارد، و به زودی خبرهای بیشتری در این زمینه منتشر خواهد شد.» او صحبت در مورد مقدار اموال برگردانده شده را نیز به پایان تحقیقات و بازجویی از متهمان دستگیر شده موکول کرد.

با دستگیری این سارقین، یکی از پرونده‌هایی که حرف و حدیث‌های زیادی را در سطح شهر به وجود آورده بود به مراحل نهایی‌اش نزدیک می‌شود.

Dozd dar Gerash

(این تصویر در شبکه‌های اجتماعی موبایل دست به دست شده و گفته می‌شود متعلق به این دو سارق دستگیر شده است.)

نوشته شده توسط رویداد شهر در جمعه, ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱:۱۲ ق.ظ

۸ نظر

نظر -49 - 0 از 8اولین« قبل بعد  » آخرین 
 1. +2

  جناب خودکامه عزیزاززحمات حضرتعالی درراستای اطلاع رسانی سریع ودرج اخبارمتنوع وبروزکردن مداوم وسریع متشکرم.ضمنااززحمات عزیزان محترم نیروی انتظامی نیزقدردانی میکنم.

 2. +6

  باوجوداینهمه اتفاق که بیشترشون باماشینهای بدون پلاک انجام میشه چرا نیروی انتظامی اجازه میده ماشینهای فاقدپلاک درسطح شهرترددکنن وبا اونهابرخوردنمیکنن؟

 3. +3

  یه سوال
  چرا روی چشماش سیاه کردین؟
  خوب کسی که میره دزدی ترس از دست رفتن آبروش داره؟
  باید عکسشون رو با کیفیت بالا گرفت و پخش کرد تا همه بفهمن چه ننگی به بار آوردن
  در ضمن از آقایون عزیزی که این زد هاذو پیدا کردن تشکر میکنم
  […]
  نیرو انتظامی همون موتور های گراشی هارو بگیره بهتره

 4. +3

  باید قاضی حکم ۱۰۰۰ شلاق در ملا عام و ۵ سال زندان برای این دزدها بده.اکر فقط بعد از جند سال ازاد بشن باز دست به دزدی میزنند.یکی از فرماندهای اکاهی تهران کفته بود اکر در ایران دزدهای که به دام میوفتن انکشتهاشون قط بشه ۹۹ درصد دزدی کم مشه
  .خدا کنه قاضی که حکم این دزدها رو میده فقط فقط به حرف خدا که در قران امده کوش بده تا هم خدا همه مردم ازش راضی باشن و دعا خیر مردم بیش روش باشه نه نفرین مردم.
  من خودم یک بار ضربه دزدها و قاضی رو خوردم تمام زندکیم به باد رفت ولی اقا دزدهه در ارامش کامل از زندان مرخص شد با وجود احتراف کرده بودن ولی قاضی ………………………وسلام

 5. +4

  باسلام متن خبر مشکل داره سرهنگ کریمی راد گفته نیروهای انتظامی گراش اونارو دستگیر کردند(که این امر بعیدنمیشه که نیروانتظامی شهر دیگه بره توی شهری دیگه عملیاتی انجام بده )و تحویل گراش دادنداگه خودتون گرفتین پس چرا به خودتون تحویل دادین؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس معلموم میشه گرفتن دزدهاکار شما نبوده کار نیروانتظامی خرم آباد بوده که دستشون درد نکنه شما فقط تحویلشون گرفتین

 6. +1

  واقعاحقشون بود که دست گیرشون کردن تا اینا باشن ازاین کارانکنن حق شون بود کاش از اول به دنیانیومده بودن.

 7. 0

  واقعاممنون خسته نباشیدواقعاحقشون بودبایدچهره کاملشون رونشون میدادین باید سخترین مجازات بشندتادیگه ازاین غلطها نکنندامنیت شهرمون روازبین بردند

 8. 0

  دمتون گرم حقش بود

نظر -49 - 0 از 8اولین« قبل بعد  » آخرین 

دیدگاه